Par OZT

OZT piedāvā plašu CAD pakalpojumu servisu un mūsdienīgu, adaptīvu vizualizāciju izstrādi. Augstākajā kvalitātē izstrādājam plānojumus, tehniskus rasējumus, shēmas, diagrammas, animācijas, 3D modeļus un virtuālās realitātes ceļojumus, ko līdz šim jau esam sekmīgi ieviesuši arhitektūras, civilās inženierijas un mašīnbūves nozarēs.

OZT tika dibināts 2009.gadā Latvijā, un kopš 2016.gada aktīvi darbojamies arī Skandināvijā.

Mūsu mērķis

Kopdarbības priekšrocības

Mēs ticam, ka katram būtu visvairāk laika jāvelta tam, kas izdodas vislabāk, un pārējais jāuztic profesionāļiem. Tādēļ mēs klientiem nodrošinam augstākās kvalitātes pakalpojumus, sākot no pavisam neliela projekta līdz pat pilnam CAD servisam un mūsdienīgas projekta prezentācijas izstrādei.

Profesionāļu pieredze 

Datorizētas projektēšanas (CAD) spēks ir tās pielāgojamībā. OZT pieredzējušo inženieru un speciālistu komanda pārzin jaunākās vizualizāciju tehnoloģijas tāpat kā būvniecības, arhitektūras, inženierkomunikāciju (īpaši HVAC sistēmas), elektroapgādes un ūdensapgādes nozaru specifiku. Esam atvērti profesionālai sadarbībai gan Lavijas, gan Skandināvijas mērogā. 

Mēs augstu novērtējam kvalitāti, saprātīgas un saprotamas cenas un produktīvu sadarbību, lai arī Jūs saviem klientiem varētu sniegt augstākās kvalitātes pakalpojumus.